Dujinis židinys FABER Aspect Premium RD L

 • Dujinis židinys FABER Aspect Premium RD L

   Lango matmenys P1003 x G336 x A390

  Stiklo forma
  Tristiklis
  Dujinio židinio tipas
  Dujinio židinio kapsulė
  Gamintojas
  Faber
 •   Aukščiausios kokybės, naujausios technologijos dujinis židinys Faber Aspect Premium RD L tinka įmontuoti tiek į klasikinio židinio portalą tiek modernaus stiliaus židiniui. Faber židiniai turi daug apsauginių vožtuvų užtikrinančių saugų dujinio židinio eksploatavimą. Faber vienas iš seniausių ir labiausiai patyrusių gamintojų pasaulyje nes židinius gamina nuo 1844 metų. Baziniame komplekte yra distancinio valdymo pultelis su LCD ekranu. Yra galimybė užsakyti židnį skirtą jungti prie gamtinių dujų tinklo arba nuo LPG suskystinų dujų balionų konteinerio.

  Papildomai užsakomos opcijos:

  - Juodo stiklo pakūros nugara. Atspindi liepsnos ir malkų vaizdą pakuroje ir vizualiai atrodo jog liepsnų yra dvigubai daugiau. Vizualiai suteikia pakurai didesnio gylio efektą, suteikia pakurai šiek tiek daugiau prabangumo.
  Kaina +140 eur.

  - Wi-fi valdymo modulis ITC®. Valdymo ir kontrolės modulis leidžia valdyti židinį iš telefono ar planšetės mobiliosios aplikacijos pagalba per namų Wi-fi tinklą. Mobilioji aplikacija suteikia daugiau židinio valdymo galimybių ir renka statistinius duomenis apie gedimus, dujų sąnaudas ir pan.
  Kaina +400 eur.

  Gamintojas: Faber, Olandija
  Galingumas: 10 kw