Krosnys

 • Krosnys daugeliu atveju yra efektyvesnė židinių alternatyva, kuri gali būti naudojama ir visam patalpų plotui apšildyti, palaikyti vienodą temperatūrą ištisą parą (kai kurie variantai po vieno kūrenimo šilumą išlaiko iki 20 valandų). Krosnys gali būti montuojama patalpos viduryje arba kraštuose, tačiau tokiu atveju, kai statoma prie sienos, svarbu išlaikyti atitinkamą tarpą (bent penkių centimetrų). Krosnys gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, pasitelkiant pažangiausias technologijas, kurios suteikia galimybę pasiekti aukščiausius šilumos išlaikymo ir paskirstymo rezultatus. Pas mus galite įsigyti patyrusių, gerai žinomų gamintojų krosnis, kurios nepralenkiamos efektyvumu, funkcionalumu ir lengva priežiūra (kai kuriuose modeliuose yra integruota švaraus stiklo ir kitokios sistemos). 

  „Nordpeis“ – Norvegijoje įsikūrusi įmonė, daugiau nei tris dešimtmečius gaminanti aukščiausios kokybės ir technologiškai pažangiausius produktus. Jų siūlomų gaminių įvairovė, suteikia galimybę rinktis būtent jūsų namams pritaikytą krosnį, kuri pagaminta atsižvelgiant į griežtus Skandinavijos įstatymus. Taip pat, įsigydami šias krosnis, jūs taip pat galite rinktis papildomus priedus, kurie palengvins ne tik naudojimąsi šia krosnimi, bet taip pat suteiks neeilinį estetinį vaizdą.

  „Nordpeis“ krosnys – vienas ekonomiškiausių pasirinkimų namo šildymui, kadangi labai saikingai naudoja energiją. Šios krosnys yra akumuliuojančios šilumą, todėl geba išlaikyti karštį iki paros, net jai užgesus. Jos panašios į tradicinius koklinius pečius, turi ugnies kanalus viduje. Viršutinė dūmų kanalų uždarymo sklendė, esanti šiose krosnyse, užtikrina ilgą šilumos išlaikymą.

  „Nordpeis“ gamintojo krosnys skiriasi nuo tradicinių židinių tuo, kad neturi metalinės židinio kapsulės, o šiluma būna generuojama tiesiogiai akumuliaciniam akmeniui ir dūmų kanalams.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomos krosnys – patikimas ir geras sprendimas, kadangi jos yra konstruojamos gamykloje, prižiūrint inžinierių komandai. Tai žymiai patikimesnis sprendimas, nei tradicinės krosnys, kadangi jos yra montuojamos nenaudojant molio (kitaip nei tradicinės krosnys), todėl užtikrina ilgaamžį estetinį vaizdą.

  „Nordpeis“ krosnys yra suprojektuotos Skandinaviškam klimatui, todėl puikiai tinka pastoviam kūrenimui, kas aktualu ir mūsų šalyje. Šios akumuliacinės krosnys turi oro padavimo kanalą iš išorės, todėl puikiai tinka A, A+, A++ klasės namams.