Kratki

 • Kratki logotipas

  Nuo senų laikų židinys namuose visada buvo vienu iš pagrindinių interjero akcentų bei vieta, kur susirnkdavo visa šeima. Modernūs Kratki židiniai ir jų priedai namus pavers ta vieta, kur norisi visada sugrįžti po sunkios dienos. Mūsų parduotuvėje įsigytas Kratki židinys leis mėgautis kiekviena minute, praleista namuose bei suteiks ugnies šviesos ir šilumos.

  Kratki gamykla buvo įkurta 1998 metais Lenkijoje Radom mieste netoli Varšuvos. Gamyklos pavadinimas “Kratki“ išvertus iš lenkų kalbos reiškia „grotelės“, turėtos omenyje židinio karšto oro grotelės nuo kurių ir prasidėjo gamyba. Vėliau prie gaminių asortimento prisidėjo ir pirmoji legendinių židinio kapsulių serija: mažesnioji 12 kw Maja, vidutinioji 16 kw Zuzia, praplatinta 18 kw Oliwia ir didžioji 25 kw Amelia.

  Visos šios židinių kapsulės gaminamos iš aukštos kokybės pilkojo ketaus, turi viršutinę dūmtraukio sklendę, aukštą pakuros kupolą, deflektorių, tvirtą ir masyvų korpusą, patogūs aptarnauti, turi kuklų dizainą ir vidutinės klasės pirkėjui lengvai prieinamą kainą, todėl greitai užsitarnavo daugelio pirkėjų simpatijas bei greitai tapo perkamiausiais ugniakurais Lietuvoje. Vėliau prie gaminamų modelių gamos daugybė šių modelių versijų ir modifikacijų su kampiniais, gaubtais, prizminiais, paaukštintais ir praplatintais stiklais. Kratki gamykla itin jautriai reaguodama į modernius rinkos poreikius ir nedelsdama pradėjo gaminti ugniakurus su antinio degimo sistema, dvigubu stiklu, stiklo apipūtimu, oro pritekėjimu iš lauko, kapsules su vandens kontūru, jų versijas su avarinio aušinimo gyvatuku ir daugeliu kitų.

  Pastaruoju metu gamykla įsigijo daug modernios įrangos (lazerinių pjaustyklių, suvirinimo robotų) ir pradėjo labai modernių plieninių ugniakurų su balta Thermotte keramika gamybą. Kratki gamykla taip pat gamina ir židinių apdailas, židnių reikmenis, įvairias židinių montavimo medžiagas, įvairias krosneles. Gamykloje yra nuosavas židinių ir kronelių projektavimo biuras su bandymų laboratorija, kurių pagrindinis tikslas kurti ir pastoviai testuoti saugius didelio naudingumo koeficiento ugniakurus atitinkančius visus europinius standartus.

  Šiuo metu Kratki gamina virš tūkstančio židinių bei kronelių modelių kas mėnesį pridėdami vis naują modelį ir šiuo metu yra didžiausia židinių ir krosnelių gamintojas Lenkijoje. Su tokia gausybe židinių ir krosnelių Kratki nesunkiai surado eksporto rinkas visoje europoje, nes pagrindinis gaminų bruožas puikus kainos ir kokybės santykis. Kratki gamykla yra viena iš dinamiškiausiai besivystančių ir plečiančių asortimentą imonių europoje.

  Mūsų specializuota židinių prekybos įmonė Indeko LT džiaugiasi atstovaudama tokios dinamiškos gamyklos produktus Lietuvoje. Tikimės, kad su mūsų pagalba, jūsų namuose įsigalės šiluma ir liepsnos jaukumas. 

  Krosnelė Kratki Kratki krosnelė internetu Juoda krosnelė Kratki Gražios išvaizdos krosnelė
  Krosnelė juoda Krosnelė namams Juoda krosnelė internetu Kratki krosnelė kaina