Konsultacijos

 • - Konsultuojame židinių statymo techniniais ir dizaino klausimais, kad jūsų židinys būtų kokybiškas, gražus ir funkcionalus.

  - Kaip pasirinkti židinio kapsulę:

            - 1KW kapsulės galingumo užtenka šildyti 10 m2 ploto, vidutiniškai apšiltintą patalpą, kurios aukštis apie 2,6 m2 (pvz.: 12 KW turėtų užtekti 120 m2 patalpoms šildyti).
           - ketaus kapsulės yra patikimesnės ir labiau tinka pastoviam šildymui.
           - plieninės kapsulės turi daugiau išpildymo galimybių ir labiau tinkamos dizaino įmantrybėms išpildyti.
           - stiklo apipūtimo (švaraus stiklo) sistema sumažina stiklo aprūkimą, tačiau visiškai šios problemos nepanaikina.
          - švaraus degimo (antrinio degimo) sistema kelis kartus sumažina kenksmingų CO2 dujų išmetimą į aplinką (neįtakoja galingumo ar degimo laiko).
          - sunkesnė židinio kapsulė turės didesnę šilumos inerciją ir bus tvirtesnė (patikimesnė).
           - kokybiška kapsulė turi turėti deflektorių (degimo kameros viršuje esančią plokštę, kuri neleidžia liepsnai veržtis į kaminą ir padidina šilumos atidavimo efektyvumą).
           - kuo didesni konvektoriai (statmenos plokštelės ant išorinės kapsulės pusės), tuo geresnis kapsulės standumas ir šilumos atidavimas.
           - kuo aukštesnis ir smailesnis kapsulės kupolas, tuo kapsulė geriau atiduoda šilumą ir geriau pasišalina dūmai pravėrus dureles.
           - vandeninės kapsulės skirtos jungti į jau esamą centrinio šildymo sistemą, kai norima patalpas šildyti grindiniu šildymu arba tais atvejais, kai norima apšildyti daug atskirų patalpų.

  - Norite statyti židinį pats? Mes jums suteiksime tecninį palaikymą telefonu ar objekte. Taip pat pasiūlysime visas specifines židinių statymo medžiagas "iš vienų rankų" geriausiomis kainomis su pristatymu į objektą. Taip pat padėsime susiskaičiuoti sąmatą.

  - Klauskite tel: 8 618 11183