Dujinis židinys FABER MatriX 450/500 III

 • Dujinis židinys FABER MatriX 450/500 III

  Lango matmenys P522 x G308 x A500

  Stiklo forma
  Tristiklis
  Dujinio židinio tipas
  Dujinio židinio kapsulė
  Gamintojas
  Faber
 •  Aukščiausios kokybės, naujausios technologijos tristiklis dujinis židinys Faber Matrix 450/500 III tinka įmontuoti tiek į klasikinio židinio portalą tiek modernaus stiliaus židiniui. Moderniausias degiklis Log Burner 2.0® su degančių keraminių malkų technologija užtikrina itin tikrovišką laužo liepsnos efektą. Faber židiniai turi daug apsauginių vožtuvų užtikrinančių saugų dujinio židinio eksploatavimą. Faber vienas iš seniausių ir labiausiai patyrusių gamintojų pasaulyje nes židinius gamina nuo 1844 metų. Faber Matrix serija išsiskiria tuo, kad papildomai galima užsakyti neturintį analogų LED dugno žarijų apšvietimą. Baziniame komplekte yra distancinio valdymo pultelis. Yra galimybė užsakyti židnį skirtą jungti prie gamtinių dujų tinklo arba nuo LPG suskystinų dujų balionų konteinerio.

  Papildomai užsakomos opcijos:

  - Antirefleksinis stiklas. Jis slopina savo paties ar kambario atspindžius stikle ir leidžia mėgautis tik liepsnos vaizdu be papildomų atspindžių.
  Kaina +380 eur.

  - Juodo stiklo pakūros nugara. Atspindi liepsnos ir malkų vaizdą pakuroje ir vizualiai atrodo jog liepsnų yra dvigubai daugiau. Vizualiai suteikia pakurai didesnio gylio efektą, suteikia pakurai šiek tiek daugiau prabangumo.
  Kaina +130 eur.

  - LED žarijų apšvietimas Symbio®. Dugne įmontuojamas LED lempučių apšvietimas nudažo stklines dugno išklojimo šukes raudona šviesa ir jos atrodo kaip kaip rusenančios raudonos žarijos.
  Kaina +200 eur.

  - Wi-fi valdymo modulis ITC®. Valdymo ir kontrolės modulis leidžia valdyti židinį iš telefono ar planšetės mobiliosios aplikacijos pagalba per namų Wi-fi tinklą. Mobilioji aplikacija suteikia daugiau židinio valdymo galimybių ir renka statistinius duomenis apie gedimus, dujų sąnaudas ir pan.
  Kaina +396 eur

  Gamintojas: Faber, Olandija
  Galingumas: 3,2 - 6,8 kw