Dujinis židinys FABER MatriX 800/500 IIL

 • Dujinis židinys FABER MatriX 800/500 IIL

  Stiklo forma
  Kampinis
  Dujinio židinio tipas
  Dujinio židinio kapsulė
  Gamintojas
  Faber
 •    Aukščiausios kokybės, naujausios technologijos dujinis židinys Faber Matrix 800/500 IIL tinka įmontuoti tiek į klasikinio židinio portalą tiek modernaus stiliaus židiniui. Moderniausias degiklis Log Burner 2.0® su degančių keraminių malkų technologija užtikrina itin tikrovišką laužo liepsnos efektą. Faber židiniai turi daug apsauginių vožtuvų užtikrinančių saugų dujinio židinio eksploatavimą. Faber vienas iš seniausių ir labiausiai patyrusių gamintojų pasaulyje nes židinius gamina nuo 1844 metų. Faber Matrix serija išsiskiria tuo, kad papildomai galima užsakyti neturintį analogų LED dugno žarijų apšvietimą. Baziniame komplekte yra distancinio valdymo pultelis su LCD ekranu. Yra galimybė užsakyti židnį skirtą jungti prie gamtinių dujų tinklo arba nuo LPG suskystinų dujų balionų konteinerio.

  Papildomai užsakomos opcijos:

  - Antirefleksinis stiklas. Jis slopina savo paties ar kambario atspindžius stikle ir leidžia mėgautis tik liepsnos vaizdu be papildomų atspindžių.
  Kaina +420 eur.

  - Juodo stiklo pakūros nugara. Atspindi liepsnos ir malkų vaizdą pakuroje ir vizualiai atrodo jog liepsnų yra dvigubai daugiau. Vizualiai suteikia pakurai didesnio gylio efektą, suteikia pakurai šiek tiek daugiau prabangumo.
  Kaina +280 eur.

  - LED žarijų apšvietimas Symbio®. Dugne įmontuojamas LED lempučių apšvietimas nudažo stklines dugno išklojimo šukes raudona šviesa ir jos atrodo kaip kaip rusenančios raudonos žarijos.
  Kaina +400 eur.

  - Wi-fi valdymo modulis ITC®. Valdymo ir kontrolės modulis leidžia valdyti židinį iš telefono ar planšetės mobiliosios aplikacijos pagalba per namų Wi-fi tinklą. Mobilioji aplikacija suteikia daugiau židinio valdymo galimybių ir renka statistinius duomenis apie gedimus, dujų sąnaudas ir pan.
  Kaina +400 eur.

  - Sieninis laikiklis.
  Kaina +55 eur.

  Gamintojas: Faber, Olandija
  Galingumas: - kw