Dujinis židinys FABER MatriX 800/500 RD

 • Dujinis židinys FABER MatriX 800/500 RD

  Stiklo forma
  Tristiklis
  Dujinio židinio tipas
  Dujinio židinio kapsulė
  Gamintojas
  Faber
 • Aukščiausios kokybės, naujausios technologijos tripusis dujinis židinys Faber Matrix 800/500 RD modernaus stiliaus židiniui. Faber židiniai turi daug apsauginių daviklių užtikrinančių saugų dujinio židinio eksploatavimą. Faber vienas iš seniausių ir labiausiai patyrusių gamintojų pasaulyje nes židinius gamina nuo 1844 metų. Baziniame komplekte yra distancinio valdymo pultelis ir galimybė valdyti per Wi-Fi. Yra galimybė užsakyti židnį skirtą jungti prie gamtinių dujų tinklo arba nuo LPG suskystinų dujų balionų konteinerio.

  Papildomai užsakomos opcijos:
  - Antirefleksinis stiklas. Jis slopina savo paties ar kambario atspindžius stikle ir leidžia mėgautis tik liepsnos vaizdu be papildomų atspindžių.
  Kaina +1030 eur.

  - Juodo stiklo pakūros nugara. Atspindi liepsnos ir malkų vaizdą pakuroje ir vizualiai atrodo jog liepsnų yra dvigubai daugiau. Vizualiai suteikia pakurai didesnio gylio efektą, suteikia pakurai šiek tiek daugiau prabangumo.
  Kaina +180 eur.

  - LED žarijų apšvietimas Symbio®. Dugne įmontuojamas LED lempučių apšvietimas nudažo stklines dugno išklojimo šukes raudona šviesa ir jos atrodo kaip kaip rusenančios raudonos žarijos.
  Kaina +460 eur.

  - Wi-fi valdymo modulis ITC®. Valdymo ir kontrolės modulis leidžia valdyti židinį iš telefono ar planšetės mobiliosios aplikacijos pagalba per namų Wi-fi tinklą. Mobilioji aplikacija suteikia daugiau židinio valdymo galimybių ir renka statistinius duomenis apie gedimus, dujų sąnaudas ir pan.
  Įskaičiuota baziniame komplekte.

  Gamintojas: Faber, Olandija
  Galingumas: 10 kw