Dujinis židinys Faber Matrix Linear 1300/400 III

 • Dujinis židinys Faber Matrix Linear 1300/400 III

  Lango matmenys P1300 x A443 x P257

  Stiklo forma
  Tristiklis
  Dujinio židinio tipas
  Dujinio židinio kapsulė
  Gamintojas
  Faber
 • Aukščiausios kokybės, naujausios technologijos tripusis dujinis židinys Faber Matrix linear 1300/400 III tinka įmontuoti tiek į klasikinio židinio portalą tiek modernaus stiliaus židiniui. Naujos kartos dviejų linijų degiklis Linear 2.0® su dviejų liepsnos linijų technologija užtikrina itin tikrovišką liepsnos efektą ir ekonomiškas dujų sąnaudas. Faber židiniai turi daug apsauginių vožtuvų užtikrinančių saugų dujinio židinio eksploatavimą. Faber vienas iš seniausių ir labiausiai patyrusių gamintojų pasaulyje, nes židinius gamina nuo 1844 metų. Baziniame komplekte yra distancinio valdymo pultelis ir ITC modulis su galimybe valdyti per Wi-Fi iš planšetės ar telefono. Yra galimybė užsakyti židnį skirtą jungti prie gamtinių dujų tinklo arba nuo LPG suskystinų dujų balionų konteinerio.

  Papildomai užsakomos opcijos:

  - Antirefleksinis stiklas. Jis slopina savo paties ar kambario atspindžius stikle ir leidžia mėgautis tik liepsnos vaizdu be papildomų atspindžių.
  Kaina +922 eur.

  - Juodo stiklo pakūros nugara. Atspindi liepsnos ir malkų vaizdą pakuroje ir vizualiai atrodo jog liepsnų yra dvigubai daugiau. Vizualiai suteikia pakurai didesnio gylio efektą, suteikia pakurai šiek tiek daugiau prabangumo.
  Kaina +430 eur.

  - Wi-fi valdymo modulis ITC®. Valdymo ir kontrolės modulis leidžia valdyti židinį iš telefono ar planšetės mobiliosios aplikacijos pagalba per namų Wi-fi tinklą. Mobilioji aplikacija suteikia daugiau židinio valdymo galimybių ir renka statistinius duomenis apie gedimus, dujų sąnaudas ir pan.
  Kaina: įskaičiuota į bazinę kainą

  Gamintojas: Faber, Olandija
  Galingumas: 3,2 - 10,5 kw