Privatumo politika

 • Bendrosios nuostatos (Privatumo politikos tikslas)
  UAB „Indeko LT“ šia Privatumo politika nurodo kliento asmeninių duomenų administravimo ir saugojimo taisykles bei minėtųjų duomenų kaupimo būdus. Taip pat asmeninių kliento duomenų kaupimo priemones ir šioje Privatumo politikoje nurodytų taisyklių išimtis.
  Asmeninių kliento duomenų administravimo ir saugojimo taisyklės
  UAB „Indeko LT“ nurodo, kad asmeniniai kliento duomenys gali būti administruojami ir saugomi tik su teikiamomis paslaugomis / parduodamomis prekėmis susijusiais tikslais (pateikiant pasiūlymus, išrašant ir klientui pateikiant sąskaitas, atnaujinant informaciją, sekant ir analizuojant internetinės svetainės zidinys.lt lankomumo rodiklius ir pan.) UAB „Indeko LT“ įsipareigoja asmeninius kliento duomenis administruoti patikėti tik tam teisę turintiems darbuotojams ir neperleisti jų tretiesiems asmenims.
  Asmeninių kliento duomenų kaupimo būdai
  Kaupiami gali būti tie kliento asmeniniai duomenys, kuriuos jis nurodo internetinėje UAB „Indeko LT“ svetainėje zidinys.lt esančioje automatinėje kontaktinėje formoje ar kokiu kitu būdu (susisiekęs elektroniniu paštu ir kt.) Taip pat UAB „Indeko LT“ pasilieka teisę be atskiro įspėjimo internetinėje svetainėje zidinys.lt naudoti ir lankytojų srauto stebėjimo priemones – slapukus. Jie gali būti diegiami bet kuriame įrenginyje, kuriuo naršoma UAB „Indeko LT“ internetinėje svetainėje zidinys.lt.
  Kliento pareigos
  Klientai, apsilankę internetinėje UAB „Indeko LT“ svetainėje zidinys.lt ir ten esančioje kontaktinėje formoje nurodę savo asmeninius duomenis ar kokiu kitu būdu juos perdavę paslaugos teikėjui / pardavėjui sutinka su šioje Privatumo politikoje nurodytomis jų administravimo, kaupimo ir saugojimo taisyklėmis bei būdais. Taip pat sutinka, kad įrenginiuose, kuriais apsilankė internetinėje svetainėje zidinys.lt, būtų diegiami slapukai.
  Privatumo politikos išimtys
  UAB „Indeko LT“ nurodo, kad pasilieka teisę nesilaikyti šioje Privatumo politikoje pateiktų kliento asmeninių duomenų administravimo, kaupimo ir saugojimo taisyklių bei perduoti turimus duomenis tretiesiems asmenims tuo atveju, jei klientas pažeidžia sutarties sąlygas arba UAB „Indeko LT“ taip elgtis yra įpareigojama Lietuvos Respublikos įstatymų.